VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNOK: 5 STAR WEB - OPTIMALIZÁCIA A BEZPEČNOSŤ VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNOK: 5 STAR WEB - OPTIMALIZÁCIA A BEZPEČNOSŤ

5 Star Web

Ide o integrovanú ponuku vrátane všetkých potrebných prvkov na vytvorenie, spustenie, ochranu a prevádzku webových stránok vašej spoločnosti!

gwiazdki

RIEŠENIE
IDEÁLNE
PRE VÁS

ilustrácie - Mobilné

Mobilné web stránky

 1. Všetky webové stránky, ktoré navrhujeme sú responzívne. Vďaka tomu sa dajú ľahko zobraziť na stolných aj prenosných počítačoch, ako aj na mobilných zariadeniach, ako sú tablety a smartfóny.
 2. Technológia RWD znamená , že vzhľad a rozloženie stránky sa automaticky prispôsobia veľkosti displeja, na ktorom sa stránka otvorí. V súčasnosti, keď veľká časť používateľov používa internet na mobilných zariadeniach, je to veľmi dôležité.
ilustracja - utrzymanie

Udržiavanie kontinuity

 1. Vďaka 5 Star Webu tiež nebudete musieť pamätať na údržbu domény . Postaráme sa o to za vás.
 2. Nebudete sa musieť starať ani o platenie za server , pretože všetky prvky udržiavania kontinuity webových stránok vašej spoločnosti budú spočívať na našich pleciach.
Ilustrácie - Bezpečnosť

Bezpečnosť

 1. Dobrá stránka je bezpečná . Naše webové stránky obsahujú pokročilý balík ochrany pred útokmi hackerov, ako aj pred škodlivým softvérom a vírusmi. Dlhoročné skúsenosti v odbore nám umožnili vyvinúť účinné systémy ochrany, vďaka ktorým dokážeme výrazne znížiť riziko útokov.
 2. Všetky webové stránky, ktoré navrhujeme, majú certifikát SSL, ktorý chráni webovú stránku vašej spoločnosti tým, že ponúka šifrovaný prenos údajov, ktorý zaručuje bezpečnosť a dôvernosť všetkých údajov zasielaných elektronicky.
 3. Ochrana v reálnom čase proti populárnym typom útokov hackerov, registrácia a automatické blokovanie podozrivých aktivít na webe.
 4. Blokovanie adries IP, z ktorých sú napadnuté webové stránky.
Ilustrácie - Bezpečnosť
Ilustrácie - Štruktúra

Štruktúra webových stránok

 1. Moderná webová stránka je stránka, ktorá sa môže pochváliť atraktívnym dizajnom, jednoduchou navigáciou, rýchlosťou načítania a stabilitou. Elegantne a esteticky vytvorený web môže zaujať návštevníkov a prispieť k zvýšeniu obratu spoločnosti.
 2. Použitím ponuky 5star webu bude web vašej spoločnosti kompatibilný s najnovšími trendmi na internete. Môžete použiť dostupné rozloženia a prispôsobiť ich vašim potrebám. Garantujeme vám rýchlosť vybavovania vašej objednávky podľa vašich individuálnych preferencií.
Ilustrácie - starostlivosť

Starostlivosť o web stránky

 1. Každá stránka, ktorú vytvárame, má vyhradeného správcu, ktorý sa zaoberá vykonaním všetkých potrebných zmien a aktualizácií. Vďaka nám už nemusíte tráviť svoj drahocenný čas nad web stránkou a budete sa môcť zamerať na to, čo je skutočne dôležité - na riadenie vášho podnikania.
 2. Na základe zmluvy máte právo na neobmedzený počet zmien. Jediné, čo musíte urobiť, je kontaktovať správcu stránok a povedať aké sú vaše potreby a my sa postaráme o zvyšok.

Kontaktujte nás pomocou nasledujúceho formulára.

Stačí ho vyplniť a len počkať na kontakt od nášho konzultanta, ktorý podrobne predstaví celú ponuku a pomôže vám pri výbere balíka, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám.

strzałka

5StarWeb Logo
Neplatné údaje
Neplatné údaje
Neplatné údaje. Prosím zadajte v tvare 12345678.
Neplatné údaje
Neplatné údaje
Neplatné údaje

Táto webová stránka zbiera cookies. Vďaka zapnutým cookies môžete plnohodnotne využívať všetky funkcie webovej stránky.

Kliknite na „Súhlasím“, aby sa tieto informácie už nezobrazovali.